Jak grać na giełdzie... Jak inwestować, żeby zarobić!

Jak inwestować na giełdzie

Jak grać na giełdzie?
Czy wiesz jak grać na giełdzie? Zarabianie na giełdzie wydaje się być prostą drogą do wzbogacenia się. Wystarczy założyć rachunek maklerski, przeczytać parę książek o analizie technicznej i można zacząć grać. A jak dobrze pójdzie to w kilka miesięcy Twój majątek wzrośnie do pokaźnych rozmiarów i będziesz mógł przejść na mocno przedwczesną emeryturę. Cóż bowiem łatwiejszego od poprowadzenia na wykresie linii łączącej dołki lub szczyty, sprawdzeniu sygnałów jakiegoś magicznego wskaźnika, czy nieomylnego oscylatora. I już wiadomo jak inwestować, co będzie rosło a co spadało. I już można grać na giełdzie: kupować i sprzedawać - zarabiać!

Niestety to jednak nieco trudniejsze.
Jak inwestować na giełdzie by rzeczywiście zarobić? Większość inwestorów po pobieżnym przeczytaniu paru książek dochodzi do mylnego przekonania, że doskonale wiedzą jak grać na giełdzie. I choć rzeczywiście wiele narzędzi analizy technicznej nie jest skomplikowanych, a przykłady ich zastosowania prezentowane w książkach pokazują zyski na tyle spektakularne, że łatwo popaść w euforię, to jednak podobnie jak w przypadku każdego innego biznesu liczy się praktyka i doświadczenie. Perspektywę czerwonego Porsche w garażu i wczasów na białych piaskach Dominikany należy zatem odsunąć w czasie dopóki ich nie zdobędziesz.

Jak zatem skutecznie inwestować?
Skoro trafiłeś na tą stronę, to znaczy że chcesz nauczyć się skutecznie inwestować. Chcesz dowiedzieć się jak grać na giełdzie, żeby zarobić. Być może nawet przekonałeś się już na własnej skórze, że teoretyczna wiedza z książek to stanowczo za mało by odnieść sukces na giełdzie. Teoria znacząco różni się od praktyki, a stuprocentowo pewne narzędzia, które na kartkach książek przynosiły olbrzymie zyski, nagle przestają działać na rzeczywistych wykresach giełdowych. To jednak nie oznacza, że na giełdzie nie można zarobić. Wręcz odwrotnie, należy jednak wiedzieć w jaki sposób grać. Jak, kiedy i które techniki stosować, by przynosiły zyski, w jaki sposób bezpiecznie wchodzić na rynek, a kiedy z niego uciekać chroniąc zarobek, jak zarządzać kapitałem i w jaki sposób panować nad własnymi emocjami. Nie musisz jednak dochodzić do tego samemu kosztowną metodą prób i błędów. Tego wszystkiego możesz nauczyć się od wieloletnich ekspertów na Kursie Analizy Technicznej.

Czego Cię nauczymy?
Naszym celem jest nauczenie Cię skutecznych narzędzi Analizy Technicznej, które pozwalają zyskownie grać na giełdzie. Nie będę obiecywać od razu olbrzymich zysków, czy roztaczać wizji nowego, ekskluzywnego życia. Nie chcę byś odniósł wrażenie, że zarabianie na giełdzie jest banalnie proste, bo wcale takie nie jest. Ale znajomość skutecznych narzędzi Analizy Technicznej, umiejętność zarządzania kapitałem i panowania nad własnymi emocjami pozwala pokonać rynek i pomnożyć majątek. I tego właśnie uczymy na naszym kursie. Pokazujemy jak powiązać proste techniki w skuteczne strategie, które z sukcesem stosują profesjonalni traderzy na całym świecie. Nauczymy Cię jak przewidywać punkty zwrotne rynku, otwierać bezpieczne pozycje i realizować zyski. Jak przenieść teoretyczną wiedzę na rzeczywiste transakcje, które przynoszą zyski. Jednym słowem, dostaniesz od nas wiedzę, która pozwoli Ci wygrać z rynkiem.

Zacznij zarabiać na giełdzie!
Ta strona powstała z myślą o początkujących inwestorach. Początkujących, to znaczy takich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z giełdą lub też inwestują już od 10 lat, ale do tej pory nie zdołali kupić sobie czerwonego Porsche. Nie skupiamy się na zaawansowanych technikach inwestycyjnych, czy skomplikowanych strategiach. Pokazujemy proste i skuteczne narzędzia analizy technicznej. W inwestowaniu nie chodzi bowiem o to, by stosować skomplikowane techniki, czy wymyślne teorie. W inwestowaniu chodzi o to, by zarabiać. I tego właśnie uczymy na Kursie Analizy Technicznej.

Jak zarobić na giełdzie