Kurs Analizy TechnicznejNauka inwestowania na giełdzie

Podstawy inwestowania na giełdzie

80% inwestorów traci cały swój kapitał w ciągu 1 roku!

Aż trudno uwierzyć, ale w zależności od rynku 60% do 95% początkujących inwestorów traci cały swój kapitał w ciągu pierwszego roku gry na giełdzie. Z tych, którzy przetrwają, sukces odnosi około 5%. Oznacza to, że zaledwie 1% tych wszystkich, którzy rozpoczęli swoja przygodę z giełdą zdoła zarobić prawdziwe pieniądze.

Jeśli należysz do tego 1% nie musisz czytać dalej, nie mamy dla Ciebie nic co mogłoby Cie zainteresować. Gdybyś jednak do niego należał, zapewne w ogóle nie trafiłbyś na naszą stronę...


Jak znaleźć się wśród tych, którzy zarabiają?

W 1983 r. dwóch dużych amerykańskich inwestorów założyło się o to, czy do odniesienia sukcesu na giełdzie potrzebne są wrodzone umiejętności, czy też inwestowania można się nauczyć. Do udziału w eksperymencie zaproszono 23 osoby, które poddano szkoleniu. Wkrótce okazało się, że ich sukces przerósł najśmielsze oczekiwania. Przez następne 4 lata zarobili ponad 100 mln dolarów.

Trudno o bardziej dobitny dowód na to, że inwestowania można się nauczyć!

Poznanie skutecznych, sprawdzonych technik inwestycyjnych, stosowanych przez praktyków rynku pozwala wypracować zyskowną strategię, dzięki której nawet początkujący inwestor jest w stanie zarabiać. I Ty także możesz poznać te narzędzia Analizy Technicznej, które przynoszą rzeczywisty zysk, dowiedzieć się jak zarządzać kapitałem i panować nad emocjami. Możesz nauczyć się rozpoznawać punkty zwrotne, wchodzić na rynek przy niskim poziomie ryzyka i wychodzić z niego realizując zysk, bądź ucinając niewielkie straty.

Tego wszystkiego nauczysz się na Kursie Analizy Technicznej, prowadzonym przez wieloletniego praktyka rynku kapitałowego, prawdziwego eksperta analizy technicznej, Przemysława Smolińskiego - uznanego przez zarządzających funduszami inwestycyjnymi za jednego z trzech najlepszych analityków technicznych w Polsce, a według brytyjskiego magazynu The Technical Analyst za jednego z pięciu najlepszych analityków technicznych na świecie, zajmujących się rynkami Emerging Markets.

Nie będę obiecywać, że w ciągu roku podwoisz lub potroisz swój majątek. Sam doskonale wiesz, jak wielkie możliwości zarobku oferuje giełda. Nauczymy Cie tych narzędzi Analizy Technicznej, które stosują profesjonalni traderzy, skutecznych i zyskownych metod pomnażania majątku. Posiądziesz wiedzę zdobywaną przez ponad 10 lat doświadczenia zawodowego, budowaną na własnych porażkach i sukcesach, zdobywaną na zagranicznych kursach i szkoleniach u największych giełdowych autorytetów. A to jak ją wykorzystasz to już Twoja decyzja. Zatem, czy chcesz wejść do gry?


Pewnie masz sporo pytań...

Do kogo skierowany jest nasz kurs giełdowy?
Do wszystkich tych, którzy:
- dopiero stawiają pierwsze kroki na rynku kapitałowym,
- inwestują już 10 lat, ale nadal nie jeżdżą czerwonym Porsche,

Jednym słowem, do tych wszystkich, którzy chcieliby zdobyć praktyczną wiedzą z zakresu Analizy Technicznej i jej skutecznego stosowania na rynku kapitałowym. Jest to kurs giełdowy dla początkujących inwestorów oraz wszystkich tych, którzy pomimo samodzielnej nauki nadal nie odnoszą sukcesów.

Czego nauczysz się na kursie?
Praktycznych i skutecznych technik zarabiania na giełdzie. Zapisujesz się na nasz kurs giełdowy nie po to, by poznać nikomu niepotrzebne teorie, których nigdy nie zastosujesz, ale narzędzia i techniki, którymi posługują się praktycy rynku kapitałowego w swojej codziennej pracy. Stawiamy na praktykę i to ona będzie głównym motywem szkolenia. Nauczysz się kiedy otwierać pozycję a kiedy realizować zysk, jak rozpoznawać punkty zwrotne, odnawiać pozycje, zarządzać kapitałem i panować nad emocjami. Jednym słowem, wkrótce i Ty również będzie mógł powiedzieć, że zaliczasz się do tych, którzy zarabiają na giełdzie a nie jedynie o tym mówią.
Tu znajdziesz szczegółowy plan naszego kursu inwestowania na giełdzie.

Czy 2 dni wystarczą?
Zależy do czego. Do tego, byś stał się ekspertem? Z pewnością nie. Do tego, byś zaczął zarabiać - TAK. Damy Ci skondensowaną wiedzę, skuteczne, sprawdzone techniki i masę praktycznych ćwiczeń. To nie wystarczy byś mógł mówić o sobie jako o ekspercie Analizy Technicznej, ale dostaniesz solidne podstawy do tego byś zaczął zarabiać na giełdzie i mógł dalej kontynuować naukę. Reszta zależy juz od Ciebie, a głęboko wierzę, że wkrótce osiągniesz to o czym teraz nawet nie śmiesz marzyć.

Kim jest Przemysław Smoliński?
Czy wystarczy powiedzieć, że inwestowaniem zajmuje się już kilkanaście lat, że od ponad 10 lat pracuje jako główny analityk techniczny - obecnie w Domu Maklerskim największego banku w Polsce, a wcześniej w Domu Inwestycyjnym BRE Banku, że codziennie przez 8 godzin analizuje dziesiątki wykresów? Jego wypowiedzi można znaleźć we wszystkich najważniejszych gazetach i stacjach telewizyjnych, a dzięki trafności swoich prognoz zyskał uznanie nie tylko w Polsce, ale na całym świecie! Ostatecznym potwierdzeniem jego najwyższych umiejętności jest stałe od wielu lat miejsce na podium w rankingu analityków technicznych gazety Parkiet i dwukrotnie w TOP 5 brytyjskiego magazynu TheTechnical Analyst. Nie wierz nam na słowo. Sam sprawdź kim jest Przemysław Smoliński i co na jego temat można znaleźć w Google.

"Panie Przemysławie, jestem pod wrażeniem trafności Pana prognoz. Czyta Pan te wszystkie wykresy z niesamowitym wyczuciem. Wczoraj powiedział mi Pan, że kończą się wzrosty i dziś mamy okazałe zniżki."

Monika B.
Polska Agencja Prasowa

Przemysław Smoliński wielokrotny prelegent na licznych konferencjach

Przemysław Smoliński

Dwukrotnie w TOP 5 brytyjskiego magazynu The Technical Analyst

Przemysław Smoliński

Jaka jest Twoja decyzja?

Czy zapisać się na szkolenie z Analizy Technicznej, czy też próbować samemu uczyć się z książek i na własnych błędach? Jeśli poszukasz w internecie, z pewnością znajdziesz sporo różnych materiałów na temat analizy technicznej. Możesz spróbować z nich skorzystać, to nie będzie stracony czas i pewnie nauczysz się przydatnych rzeczy. Jeśli jednak stawiasz na najwyższą jakość i chcesz poznać tajniki pracy prawdziwego eksperta, to Twoja decyzja może być tylko jedna.

Zaufały nam już dziesiątki osób, teraz decyzja czy dołączysz do ich grona należy już tylko do Ciebie. Zastanów się ile kosztuje Twój czas poświęcony na czytanie książek, ile stracisz na popełnionych błędach i ile nie zarobisz na transakcjach, w które się nie zaangażujesz?
A ile zyskasz, wiedząc jak inwestować, jakich używać narzędzi Analizy Technicznej, kiedy wejść, a kiedy wyjść z inwestycji, jak chronić kapitał i jak nie poddać się własnym emocjom? Ile zarobisz dysponując praktyczną wiedzą przekazaną przez prawdziwego eksperta?

Na pewno sam doskonale znasz odpowiedź...


Wypełnij poniższy formularz już teraz i zarezerwuj miejsce na szkoleniu w promocyjnej cenie!
Lub zadzwoń, jeśli potrzebujesz więcej szczegółów: 696 433 713.


Kurs Analizy Technicznej

Cena promocyjna dla pierwszych 5 klientów!

Termin:

Miejsce:

Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice i inne (od 3 osób)

Cena:

1750 zł - promocyjna cena dla pierwszych 5 klientów!
2450 zł - bez zniżki, po zakończeniu promocji.

*cena zawiera: 2 dni wykładów, materiały (skrypt 800 slajdów)

Imię i Nazwisko:

E-mail:

Telefon:

Poziom wiedzy:

 Twoje uwagi:
Czy chciałbyś, byśmy omówili na kursie giełdowym jakiś konkretny temat lub technikę inwestycyjną?
Jesteś z innego miasta i szukasz hotelu? Daj znać a zaproponujemy hotel w pobliżu ze specjalną zniżką.


Zarezerwuj miejsce już teraz a w ciągu 24 godzin otrzymasz dodatkowe materiały o:
Analizie Trendu i Strategiach Otwierania Pozycji.


Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Kurs inwestowania na giełdzie nie jest gwarancją odniesienia sukcesu. Inwestowanie na rynku kapitałowym niesie za sobą ryzyko poniesienia strat.